خرید سنگ
to top

روغن موتور لودر


494
زمان مطالعه: 1 دقیقه, 53 ثانیهروغن های لودر

alt

لودر ها اغلب برای سوخت و روغن موتور اصلی و دیزلی،مبدل کشتاور،گریبکس روغن،نفت محور درایو سیستم هیدرولیک از روغن هیدرولیک، پین لولا استفاده از گریس مناسب انتخاب و استفاده از این روغن ها برای حفظ عملیات عادی سیستم، کاهش سایش و افزایش عمرو کارآمد تربودن سیستم یا دستگاه بسیار مهم است.

1.روغن موتور: درجه گرانروی و کیفیت نمرات: موتور در حال حاضر به طور گسترده مورد استفاده می شود درجه ای گرانروی روغن SAE استاندارد طبقه بندی بین المللی و ایالات متحده آمریکا انجمن مهندسان خودرو مانند SAE5W/40 و یا SAEl5W/40، نشان می دهد زمستان (زمستان)، تقدم توسط تعداد کمتری ویسکوزیته روغن رقیق بهتر نقدینگی و اثر حفاظتي سرد شروع موتور بهتر توجه داشته باشید. "عرض" پشت اعداد شاخص حرارت روغن، بزرگتر حفاظت عملکرد روغن در دمای بالا بهتر, بالاتر ویسکوزیته روغن مقاومت نسبتا بالا برای جنبش نه تنها مصرف برق و افزایش مصرف سوخت و اکسیداسیون روغن موتور و سرد شروع حفاظت را نشان می دهد. کیفیت روغن موتور نماینده درجه API انجمن نفن آمریکا از طبقه بندی آن استفاده نامه مهندسی مکانیک بیشتر با استفاده از موتور دیزل، درجه کیفیت روغن آن از س شده است به "SL" ساده از کد به شرح روغن موتور ظرفیت کار بر روی ماشین کوه بیشتر توسطHOU کیفیت درجه بیشتر بالا افزایش هر نامه هستند روغن عملکرد بهتر از کیان است ، در روغن بیشتر موتور حفاظت از مواد افزودنی است. موتور دیزل روغن غلظت درجه و کیفیت استاندارد (GB11122 1997) معادل است با استفاده از معیارهای بالا.

انتخاب روغن موتور: موتور دیزل برای درجه روغن موتور چرخ لودر شرایط کار و حجم کار و سی دی است توصیه می شود. استفاده از سی دی-SAE20W/40 به جنوب، توصیه می شود سطح سی دی SAE5W/30 یا مانند موتور کامینز نیاز به استفاده ازL,J,V CF-4 و یا روغن برتر 10W/30 به شمال، برخی از موتورهای وارداتی CE, CF بالا درجه روغن موتور، نیاز به استفاده از موتور دیزل اگر محتوای گوگرد بالا،استفاده عمومی دیزل با محتوای گوگرد زیر 0.5 قادر به کوتاه شدن مدت تغییر نفت خواهد شد. لودر عمومی نور دیزل دیزل GB252 1994 مفاد آن مناسب است برای سرعت بار کامل بیش از 1000r در دقیقه موتور دیزل با سرعت بالا.

 

 نظرات

loader

لطفا شکیبا باشید ...