to top

کاملترین سایت اطلاعات مشاغل


1504
زمان مطالعه: 5 دقیقه, 10 ثانیه

بانک اطلاعات اصناف- بانک مشاغل- سایت بانک مشاغل- بهترین سایت بانک مشاغل- بهترین بانک مشاغل- بانک مشاغل کشورکاملترین سایت اطلاعات مشاغل

بانک اطلاعات مشاغل - بانک اطلاعات صنایع - بانک اطلاعات تولیدی ها- بهترین سایت مشاغل ایران - تلفن مشاغل - موبایل کارخانجات - بانک اطلاعات اصناف

بانک مشاغل ارائه دهنده بروزترین اطلاعات اصناف مختلف است که می تواند به راحتی با چند کلیک ساده راه های تبلیغات نوینی را برای هر نوع شغلی اعم از صنعتی، تولیدی و خدماتی و… را به وجود آورد و فروش محصولات را در یک الگوی صعودی قرار دهد. بانک اطلاعات اصناف به مجموعه ای از اطلاعات هدفمند گفته می شود که به مشتریان شما کمک می کند تا با اولین سرچ و در کوتاه ترین بازه زمانی صنف معتبر و یا محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و با دسترسی آسان و ارتباط بی واسطه با فروشنده خریدی پرسود و هدفمند را به انجام برسانند. با ثبت نام در بانک اطلاعات مشاغل سایت ایران کارخانه می توانید جهت افزایش فروش و ارسال تبلیغات هدفمند به مخاطبین، مشتریان و بازار هدف خود استفاده کنــــید بنابراین شما هم این فرصت را در اختیار دارید تا با ثبت اطلاعات شغلی خود در بانک مشاغل پربازدید ایران کارخانه کسب و کار خود را در دسته بندی مشاغل مختلف قرار دهید و بدون صرف هزینه اضافه و تبلیغات سنتی اطلاعات شغلی خود را در معرض دید طیف گسترده ای از مخاطبین خود قرار دهید.

کاملترین سایت اطلاعات مشاغل

معرفی خدمات سایت بانک اطلاعات مشاغل ایران کارخانه

در هر استان و شهری که ساکن هستید و در هر کسب و کاری که فعالیت میکنید برای بازاریابی و ارسال تبلیغات هدفمند خود در قدم اول به یک بانک اطلاعات مشاغل معتبر و بروزی از مشتریان و بازار هدف خود نیاز دارید. در سایت ایران کارخانه اطلاعات انواع مشاغل مثل: خدمات ساختمان، خدمات مجالس، حمل و نقل و پزشکان، شرکت ها، مشاغل خانگی و کارآفرین ها، خدمات خودرو، دکوراسیون، خدمات صنعتی، مشاغل صنعتی و دیگر دسته های مشاغل وجود دارد که شما میتوانید زیر مجموعه این اطلاعات را مشاهده کنید. امکان ثبت آگهی هر کدام از صاحبان مشاغل و کاربران به 2 روش عادی و ویژه آگهی های خود را در سایت قرار دهند. در بانک مشاغل ایران کارخانه به راحتی به این اطلاعات ارزشمند را در اختیار شما قرار می دهد. بانک اطلاعات اصناف ایران کارخانه دارای تکنولوژی بروز بوده و طوری طراحی شده است که همه موارد مورد نظر شما شامل شماره همراه، تلفن ثابت، آدرس، کد پستی، آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی مدیر صنف و شـــغل، محصولات، قیمت فروش، ارتباط مستقیم در واتساپ و لینک مستقیم اینستاگرام، ایمیل، مجموعه عکس یا فیلم محصولات، اتاق گفتگو اصناف، پنل پیامک و دیگر جزئیات اطلاعات را بطور کامل د بر میگیرد. شما در هر زمینه ای که فـعـالیت مـی کنید با در دست داشــتن بانک اطلاعات اصناف مورد نظر خود می توانید بازاریـابی موفق و تبــلیغات هدفمــند را تجـربه کنید. سایت ایران کارخانه از سال 1387 در زمینه های مختلف تبلیغات و درج آگهی با تمامی اصناف همکاری داشته و دارای بالاترین رتبه بندی در گوگل می باشد. سرعت ایندکس سایت کمتر از یکساعت می باشد یعنی ظرف مدت کمتر از یکساعت آگهی و صنف شما در صفحه اول گوگل قرار میگیرد و به عنوان اولین پیشنهاد در زمینه آگهی های مربوط به صنف شما و همکارانتان معرفی خواهید شد.

مزیت های ثبت اصناف در بانک مشاغل ایران کارخانه

 • اولین و مهمترین مزیتی ثبت صنف در ایران کارخانه این است که ما می توانیم تبلیغات شما را به شکل هدفمند پی بگیریم و دقیقأ تبلیغات منحصر بفرد مشتریان خود را فراهم میکنیم. این یعنی صرفه جویی در هزینه تبلیغات هدفمند.

 • مزیت بعدی این است که با ثبت در یران کارخانه شما می توانید با ارسال پیامک به راحتی با گروه افراد مورد نظرتان در ارتباط باشید. این یعنی این که با هزینه کم میتوان تبلیغی را به دست آورد که احتمال دیده شدنش توسط گروه هدف چیزی نزدیک به 90 درصد می باشد.

بانک مشاغل کشور در ایران کارخانه

در بانک مشاغل ایران کارخانه امکان جستجو در میان بیش از ۳۵۰۰۰ کسب و کار خدماتی و صنعتی، در تمامی شهرهای ایران وجود دارد. کسب و کار خود را در سایت ایران کارخانه ثبت کنید و از امکانات آن برای معرفی بهتر خدمات خود به دیگران استفاده نمایید.

امکانات کاربری بانک مشاغل ایران کارخانه

 • نام و عنوان شرکت و فروشگاه به همراه نام شهر

 • ایمیل و سایت شرکت

 • آدرس دفتر و کارگاه

 • رسته شغلی و زمینه فعالیت تجاری

 • تلفن ثابت

 • تماس مستقیم با موبایل مدیریت

 • ارتباط مستقیم در واتساپ یا اینستاگرام

 • امکان افزودن عکس و فیلم

 • پنل پیامک

 • اتاق گفتگو اصناف

 • ثبت آگهی عادی، ویژه و لینکدار

 • و صدها امکان دیگر

*** لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات مربوط به بانک اطلاعات مشاغل و اصناف و همچنین بانک اطلاعات شرکتها سازمان ها و ارگان کاملأ به روز شده و آپدیت میباشد و تمامی اطلاعات کاملأ بررسی شده است.

بانک اطلاعات کارخانجات ایران کارخانه

بانک اطلاعات کارخانجات سرتاسر کشور، برای کسانی که در یک حرفه مشغول به کار بوده و یا محصولی جهت فروش و عرضه به کارخانجات دارند، می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. همواره اصناف بزرگترین و اصلی ترین بنگاه کارآفرینی ایران می باشند و کارخانه ها به عنوان بزرگترین و تاثیرگذارترین بخش این اصناف، همواره عنصر و امید اول کارآفرینی در کشور به شمار می روند. بانک اطلاعات و شماره تلفن کارخانجات، یک راهکار مناسب برای دسترسی متقابل نیازمندهای یک کارخانه با مشاغل مرتبط با کارخانه هاست. بانک اطلاعات کارخانجات بی شک برای افرادی که می خواهند با ارائه یک خدمت به یک یا چندین کارخانه، کسب و کار و دانش خود را رونق و گسترش ببخشند، بهترین گزینه ممکن است. این بانک همچنین برای افرادی که در حوزه تبلیغات و خدمات مرتبط با کارخانه ها فعالیت دارند نیز، سودمند و کارآمد می باشد. بانک اطلاعات کارخانجات ایران کارخانه مرجع کامل و جامع اطلاعات کارخانجات کشور می باشد. ثبت نام در بانک مشاغل ایران کارخانه یک پل ارتباطی پرسود و معتبر برای کارخانجات ایجاد میکنند تا به راحتی و بدون واسطه برای محصولات تولیدی خود بازار فروش و مشتری ایجاد کنند. از سوی دیگر برای افرادی که بدنبال محصولات و تولیدات خاص می گردند نیز یک مرجع کامل و معتبر اطلاعات می باشد.

بانک اطلاعات کارخانجات ایران کارخانه

بانک اطلاعات اصناف- بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور- بانک اطلاعات مشاغل رایگان- بانک اطلاعات مشاغل- بانک اطلاعات اصناف- بانک مشاغل- سایت بانک مشاغل- بهترین سایت بانک مشاغل- بهترین بانک مشاغل- بانک مشاغل کشور- بانک اصناف کشورنظرات

avatar
مشاور سایت

سه شنبه, 20 اردیبهشت 1401

بسیار عالی

loader

لطفا شکیبا باشید ...