to top

قطعات بولدوزر کاترپیلار


569
زمان مطالعه: 1 دقیقه, 32 ثانیهقطعات بولدوزر کاترپیلار

alt

بلدوزر یکی از انواع ماشین آلات سنگین عمرانی می باشدکه بوسیله چرخ های زنجیری که در زیر ماشین قرار دارد حرکت می کند. این ماشین دارای یک تیغه در جلوی ماشین می باشد که توانایی حمل و جابجایی خاک، شن، ماسه و بسیاری دیگر از مصالح را در حجم های بالا دارد.

alt

 کاترپیلار بزرگ ترین شرکت تولید ماشین های سنگین و عمرانی است که در آمریکا قرار دارد. بلدوزر کاترپیلار در مدل های مختلف از جمله D6، D7، D8، D8N،  D7Nو دیگر مدل ها تولید شده است که خریداران بلدوزر کاترپیلار بر حسب احتیاجات خود یکی از آن ها را انتخاب و خریداری می کنند.  کیفیت و کارایی بالای بلدوزر کاترپیلار باعث شده تا این ماشین طرفداران بسیاری در کل جهان داشته باشد.

شرکت کاترپیلار، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از مشتری با تولید قطعات بلدوزر کاترپیلار کرده است و با خدمات پس از فروش و پشتیبانی ماشین های تولیدی خود، در جهت جلب رضایت مشتری بسیار موفق عمل کرده است.

به طور طبیعی بعد از گذشت مدت زمان طولانی که از بلدوزر کاترپیلار استفاده می شود برخی از قطعات بلدوزر کاترپیلار دچار خرابی و استهلاک می شود و ماشین، کارایی اولیه خودش را از دست می دهد. لوازم یدکی بولدوزر کاترپیلار عبارتند از قطعات موتوری، قطعات گیربکس، لوازم هیدرولیک، لوازم جک، لوازم چرخ، زیربندی و لوازم برقی که هر کدام ا این ها شامل قسمت های مختلفی هستند. درنتیجه یکی از مهم ترین کارهایی که شرکت کاترپیلار انجام می دهد تامین قطعات قسمت های مختلف بلدوزر کاترپیلار می باشد.

alt

با استفاده از قطعات بلدوزر کاترپیلار هنگام خرابی ماشین نیازی به تعویض آن با توجه به قیمت بالای آن نخواهید داشت و با کمترین هزینه و تعویض قطعات مستهلک یا خراب شده می توانید به راحتی مجددا از بلدوزر با کارایی اولش بهره بگیرید.

alt

برای مشاوره با اقای مهندس فردوسی09198133353 تماس بگیرید

 

 نظرات

loader

لطفا شکیبا باشید ...