to top

هاوال رسما در خط تولید بهمن موتور


298
زمان مطالعه: 2 دقیقه, 45 ثانیه 

مدیرعامل بهمن موتور گفت: ظرفیت تولید بهمن موتور به 120هزار دستگاه افزایش خواهد یافت و هاوال رسما" در خط تولید بهمن موتور قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی شرکت بهمن موتور، حمیدرضا داودزاده به بهانه آغاز تولید و فروش SUV هاوال H2 اظهار کرد: گریت وال موتور یکی از بزرگترین خودروسازی ها در کشور چین می باشد و امروزه دنیا آن را به عنوان خالق برند هاوال می شناسد، آمار و ارقام این شرکت به نحوی است که رکورد فروش بیش از یک میلیون دستگاه SUV را تجربه کرده است. باید این نکته را هم بدانید که رکورد فروش SUV های هاوال تنها مختص به بازار چین نیست و طی فعالیت خود توانسته به بیش از 30 کشور دنیا صادر کند و به بازارهای معتبر دنیا همچون آرژانتین، استرالیا، نیوزلند، شیلی، اکوادور، روسیه، بولیوی، آذربایجان، گرجستان، امارات، عربستان ، عمان، نیوزلند،آفریقای جنوبی راه یابد. 
او ادامه داد: امروز بهمن به عنوان یکی از شرکت های شناخته شده در ایران ا ز سال گذشته رسما" همکاری خود را با این برند قدرتمند شروع کرده است و نگاه بهمن برای ادامه با هاوال قطعا نگاه بلند مدتی خواهد بود و برای کسب سهم بازار قابل توجه در بخش های مختلف قیمتی در بازار برنامه جامعی خواهیم داشت. 
داودزاده در مورد خط تولید هاوال در ایران هم اینگونه توضیح می دهد که: 
خط تولید شرکت بهمن موتور ظرفیتی بالغ بر تولید 70 هزار دستگاه خودرو را در حال حاضر داراست و در نظر دارد این ظرفیت را تا سال 1401 به 120 هزار دستگاه برساند. تولید هاوال H2 از اسفند ماه سال گذشته به صورت آزمایشی آغاز شده است و در حال حاضر نیز به صورت روزانه تولید این محصول در حال افزایش می باشد . خط تولید از امکانات و تکنولوژی پیشرفته ای در بخش ED، رنگ ، مونتاژ، تست و ... بهره می برد و تجهیزات و تکنولوژی های جدیدتری نیز با سرعت زیاد در حال جایگزینی و اضافه شدن به خط می باشد. جهت تولید با کیفیت تر محصول نیز تیمی متشکل از مهندسین بهمن و هاوال روزانه در خط مونتاژ کل فرایند را نظارت و بازرسی می کنند. هاوال H2 مراحل آخر تست های تایید کیفیت خود را نیز طی کرده است.
مدیرعامل بهمن موتور تصریح کرد: هاوال به عنوان پرفروش ترین برند در بزرگترین بازار خودرو دنیا گزینه مناسبی برای ادامه همکاری خواهد بود. با هاوال برنامه بلند مدتی خواهیم داشت. پس از معرفی و فروش H2 ، برنامه معرفی خودروی SUV هاوال H9 به عنوان یک آفرود واقعی قدرتمند را خواهیم داشت. و در نیمه دوم سال نیز خودروی جذاب هاوال H6 پرفروش ترین SUVچین و مدعی در سطح جهانی را به بازار عرضه خواهیم کرد. ما برنامه داریم تولید هاوال در ایران را طی دو سال آتی به بیش از 25000 دستگاه سالانه برسانیم و با قیمت رقابتی، محصول باکیفیت و برتری نسبت به رقبا سهم قابل توجهی از بازار رو به دست بیاوریم
داودزاده در پایان افزود: گروه بهمن با بیش از 65 سال سابقه در کنار تولید محصولاتی با کیفیت ، خدمات پس از فروش گسترده ای را همچون سابق ارائه خواهد داد تا مشتریان گرامی هیچ نگرانی در خصوص خدمات پس از فروش و تامین قطعات نداشته باشند و همچنان از خرید خود بسیار راضی باشند. گارانتی خودروی هاوال H2 نیز سه سال 100 هزار کیلومتر همراه با یک سال سرویس دوره ای رایگان می باشد.

 

 نظرات

loader

لطفا شکیبا باشید ...