خرید سنگ
to top

دستگاه ساشه پودری ارزان


301
زمان مطالعه: 2 دقیقه, 27 ثانیه

دستگاه ساشه پودری یکی از ماشین آلات صنایع غذایی است و مخصوص بسته بندی انواع محصولات غذایی پودری تک نفره است. کیسه ها یا بسته های ساشه از سه طرف یا چهار طرف دوخت می شوند. این دستگاه ها  به صورت تک نازله و چهارنازله و با سرعت زیاد عمل می کند.دستگاه ساشه پودری ارزان

دستگاه های ساشه برای بسته بندی های کوچک پودری و مایع از ۳ گرم تا ۱۰۰ گرم استفاده می شوند. دستگاه ساشه پودری یکی از ماشین آلات صنایع غذایی است و مخصوص بسته بندی انواع محصولات غذایی پودری تک نفره است. در ادامه مطلب به تعریف مفهوم دستگاه ساشه زن، انواع آن و کاربردهای آن می پردازیم.

دستگاه ساشه زن چیست؟

دستگاه بسته بندی ساشه یا دستگاه ساشه زن، یک دستگاه چند منظوره عمودی است که برای بسته بندی محصولات صنایع غذایی و بهداشتی به صورت تک نفره یا ساشه ای کاربرد دارد. این دستگاه ها برای بسته بندی انواع محصولاتی که در خانه ها، رستوران ها، قنادی ها، داروخانه ها مصرف دارد، استفاده می شود. تجهیزات این دستگاه شامل سیستم اندازه گیری حجم، سیستم پرکن، سروموتور و پیستون است. از سیستم PLC برای کنترل درجه حرارت در سیل کردن یا مهر و موم کردن نوار استفاده شده و از صفحه نمایش ۱۲ اینچی لمسی برای مونیتور و نظارت بر کار دستگاه ها و برنامه ریزی تنظیمات استفاده می شود.

انواع دستگاه ساشه زن :

دستگاه ساشه مدادی

دستگاه ساشه پودری

دستگاه ساشه مایعات

دستگاه ساشه زن پودری

دستگاه ساشه پودری یکی از ماشین آلات صنایع غذایی است و مخصوص بسته بندی انواع محصولات غذایی پودری تک نفره است. کیسه ها یا بسته های ساشه از سه طرف یا چهار طرف دوخت می شوند. این دستگاه ها به صورت تک نازله و چهارنازله و با سرعت زیاد عمل می کند. دستگاه ساشه پودری در انواع مختلف زیر دسته بندی می شود :

– دستگاه بسته بندی شکر تک نفره
– دستگاه بسته بندی نمک تک نفره
– دستگاه بسته بندی فلفل تک نفره
– دستگاه بسته بندی سماق و آویشن
– دستگاه بسته بندی نسکافه

مشخصات دستگاه ساشه پودری
ابعاد دستگاه بسته بندی: مختلف

سرعت بسته بندی: 20 الی 30 بسته در دقیقه

وزن بسته: ۱ الی ۱۰۰گرم

برق مصرفی: یک کیلو وات تک فاز 220 ولت

نوع بسته بندی: ساشه

دسته: ماشین آلات بسته بندی, ماشین آلات بسته بندی ساشه

محدوده قیمت انواع دستگاه بسته بندی ساشه

قیمت این دستگاه ها بستگی به عوامل مختلفی دارد که در زیر آمده است :
– مشخصات فنی دستگاه
– ظرفیت و سرعت کار دستگاه
– نوع کاربرد دستگاه در انواع ساشه مدادی، پودری و مایعات


انواع این بسته بندی ساشه ها

بسته های ۳ طرف دوخت و ساشه های مدادی که در ساشه های مدادی عرض بسته مشخصه و شما میتوانید به صورت دلخواه طول بسته بندی را تغییر دهید، اما در بسته های ۳ طرف دوخت با تعویض یقه دستگاه امکان آن وجود دارد که عرض هم تغییر داده شود . مثل بسته های نمک و سماق در رستوران ها و یا بسته های کاپوچینو پودری

میزان برق مصرفی دستگاه

دستگاه های ساشه در مشخصات خانگی و صنعتی ساخته می شوند که در دستگاه های خانگی برق ۲۲۰ولت است و دستگاه های صنعتی برق ۳فاز

جهت سفارش با شماره 09190555510 تماس حاصل فرمایید.

مقاله در حال بروزرسانی می باشد...نظرات

loader

لطفا شکیبا باشید ...