to top

شرکت های تولید کننده آسانسور


455
زمان مطالعه: 5 دقیقه, 39 ثانیه

شرکت های تولید کننده آسانسور اعم از: شرکت صنایع مهندسی مهر آسای میلاد، شرکت آسانسور و پله برقی بهفخر، شرکت آریا طرح مدیا، شرکت مهندسی آسمان آسانسورآسانسور- تولید آسانسور- شرکت آسانسور- شرکت تولید آسانسور- تولید کننده آسانسور- فروش آسانسور- خرید آسانسور- خریدار آسانسور- قیمت آسانسور- قیمت فروش آسانسور- آسانسور وکیوم- فروش آسانسور وکیوم- خرید آسانسور وکیوم- خریدار آسانسور وکیوم- قیمت آسانسور وکیوم- تولید آسانسور وکیوم

شرکت های تولید کننده آسانسور

شرکت های تولید کننده آسانسور اعم از: شرکت صنایع مهندسی مهر آسای میلاد، شرکت آسانسور و پله برقی بهفخر، شرکت آریا طرح مدیا، شرکت مهندسی آسمان آسانسور

  • شرکت صنایع مهندسی مهر آسای میلاد: شرکت مهر آسای میلاد در سال 1393 تاسیس گردیده و در زمینه های طراحی-مونتاژ-فروش-نصب-راه اندازی و تعمیر و نگهداری آسانسور - طرح محاسبات ساخت و اجرا و انواع آسانسور و بالابرهای ساختمانی- تهیه قطعات-بالابرهای هیدرولیکی- آسانسورهای خانگی فعالیت دارد. برندهای موجود شرکت هيدرو فركو و HL Hydronic Lift

  • شرکت آسانسور و پله برقی بهفخر: شرکت بهفخر با 3 دهه فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی می‌باشد. این شرکت در سال 1368 تاسیس گردید و در زمینه انواع آسانسورهای مسافربر، باربر و اتومبیل‌بر در ظرفیتهای مختلف و متنوع فعالیت دارد. بهفخر ضمن عضویت رسمی هیات مهندسی و بهبود کیفیت استاندارد آسانسور و تحت پوشش وزارت صنایع به عنوان اولین سازنده و عرضه‌کننده آسانسورهای هیدرولیک در ایران و نیز متخصص در زمینه آسانسورهای صنعتی با درجه حفاظتی مختلف حتي ضدانفجار EX شناخته‌شده‌است. همچنین بهفخر همگام با استانداردهای جهانی در زمینه واردات و تامین سیستم‌های آسانسور و پله برقی نماینده انحصاری شرکتهای بین‌المللی اروپایی و آسیایی در حوزه ایران می‌باشد که در این خصوص نیز موفق به کسب سهم بسزایی در بازار داخلی و صادرات به کشورهای همسایه شده است.

  • شرکت آریا طرح مدیا: شرکت آریا طرح مدیا با هدف شعار کیفیت یعنی اینکه محصول برنگردد، ولی مشتری برگردد و کیفیت با آموزش آغاز، با یادگیری اجرا و با تعهد بقاء می یابد. تولیدات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه می نماید. کیفیت کیفیت یعنی اینکه محصول بر نگردد، ولی مشتری برگردد. کیفیت با آموزش آغاز، با یادگیری اجرا و با تعهد بقاء می یابد. تکنولوژی مشتریان عامل تداوم هر کسب و کاری هستند. تصور حوزه کسب و کار بدون تکنولوژی روز هیچ معنایی ندارد. پشتیبانی مشتریان برای آرامش خیالشان هزینه می کنند و محصولی را تهیه میکنند که از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد.

  • شرکت مهندسی آسمان آسانسور: این شرکت با شماره ثبت ۳۳۴۱۹ عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران می باشد. این شرکت تحت پوشش وزارت صنایع بوده و دارای پروانه طراحی، مونتاژ و گواهی عضویت در انجمن برق می باشد. شرکت آسمان آسانبر پویا از فروردین ماه سال۱۳۸۷فعالیت خود را درزمینه ی فروش، نصب و راه اندازی انواع آسانسور و پله برقی آغاز نموده و هم اینک افتخار دارد به اطلاع برساند که این موفق به اخذ تنها نمایندگی رسمی آسانسور وکیوم از شرکت Pneumatic Vacuum Elevators, LLC آمریکا گردیده است. این شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و دارای پروانه کسب از اتحادیه کشوری آسانسور می باشد. شرکا مهندسی آسمان آسانسور با تلاش مستمر و استفاده از مهندسین و پرسنل مجرب و به کار گیری محصولات روز دنیا با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی آسانسور های کششی، گیرلکس، هیدرولیک، پنوماتیک، پله برقی، رمپ برقی، صندلی های پله پیما و انواع پارکینگ های مکانیزه تشکیل گردیده و با انجام پروژه های متعدد، در زمره شرکت های برتر این صنعت می باشد. این شرکت تنها طراح و سازنده آسانسورهای وکیوم در ایران است. شرکت آسمان یک شرکت نوآور و تکنولوژی مدار است که نحوه حمل عمودی افراد و کالاها را متحول ساخته است. این شرکت فعلا یک مدل آسانسور با نیروی محرکه هوا با قابلیت حمل دو نفرساخته است.

آسانسور وکیوم ساخت شرکت آسمان،

امکان نصب تا پنج طبقه را دارد. طراحی بی نظیر آسانسور وکیوم انتخابی عالی برای هر بازسازی یا پروژه در حال ساخت است و ارزش خانه شما را بالا خواهد برد. این آسانسور نیازی به چاله ،چاه و موتورخانه ندارد و می تواند حداکثر در عرض ۲ روز نصب گردد. این آسانسور به نرمی بین طبقات حرکت می کند درحالی که انرژی خیلی کمتری نسبت به سایر انواع آسانسورها مصرف می کند. این شرکت تنها طراح و سازنده آسانسورهای وکیوم در جهان است. شرکت PVE یک شرکت نوآور و تکنولوژی مدار است که نحوه حمل عمودی افراد و کالاها را متحول ساخته است. این شرکت کار خود را در ۲۰۰۲ در میامی فلوریدای آمریکا آغاز نمود و افتخار ساخت سه مدل مختلف از این اسانسور خلا را دارد که شامل یک نفره ، دو نفره و سه نفره ( با قابلیت حمل ویلچیر) می باشد.

همه سیستم های بالابر خانگی وکیوم ساخت شرکت PVE قادر به بالارفتن تا ارتفاع ۵/۱۰ متر به اندازه چهار طبقه می باشند. طراحی بی نظیر آسانسور وکیوم برای منازل انتخابی عالی برای هر بازسازی یا پروژه ساخت و ساز جدید است و ارزش خانه شما را بالا خواهد برد. این آسانسور نیازی به چاله ،چاه و موتورخانه ندارد و می تواند در عرض ۲ روز نصب گردد. این آسانسور به نرمی بین طبقات حرکت می کند درحالیکه از انرژی خیلی کمتری نسبت به سایر انواع آسانسورهای خانگی مصرف می کند. شبکه جهانی ما با بیش از ۱۰۰ نمایندگی فروش مجاز همگی آموزش فنی برای منازل را در محل مجتمع کارخانجات ما در میامی فلوریدای امریکا دریافت کرده اند. ما اکنون مشتریان و نمایندگان فروش در هر پنج قاره داریم و بدین طریق می توانیم تضمین کنیم که کلیه کاربران نهایی این محصول از بهترین کیفیت نصب و خدمات برخوردار خواهند بود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره با تکیه بر تلفیق تجربه و نوآوری، درک نیازمندی های کارفرمایان، تحویل به موقع و با کیفیت را جزء اهداف خود قرار داده و خود را متعهد به رعایت و بهبود مستمر آنها می داند.

با توجه به اینکه آسانسور از تاسیسات سرمایه ای و حیاتی ساختمان بوده و همواره باید از عمر نسبتا طولانی برخوردار باشد و عملکرد خوب و بهره برداری بهینه از آسانسور بستگی به طراحی، کیفیت قطعات، نصب و راه اندازی اصولی، همراه با سرویس و نگهداری مناسب آن دارد، لذا این موارد سرلوحه خط مشی شرکت می باشد. تلاش این مجموعه بر این بوده که با بالاترین استانداردها، نیازهای مشتریان خود را شناسایی کرده و با چنین رویکردی، در تامین نیازهای کیفی و کمی، رضایت و اعتماد طیف وسیعی از مشتریان خود را در بالاترین سطح ممکن برآورده نماید.

تعدادی از پروژه های شاخص اجرا شده و در دست اجرا

یک دستگاه آسانسور گرد شیشه ای هیدرولیک جک مستقیم با درب سانترال گرد، تعداد 6 دستگاه پارکینگ مکانیزه دو طبقه، دو دستگاه آسانسور پنوماتیک، تعداد 152 دستگاه پارکینگ مکانیزه دوطبقه پازلی، مهندسی معکوس و تولید آسانسور های پنوماتیک

جهت سفارش محصول با شماره 09198133354 تماس حاصل فرمایید.

مقاله در حال بروزرسانی می باشد....نظرات

loader

لطفا شکیبا باشید ...