خرید سنگ
to top

سایت نیازمندی ایران کارخانه


315
زمان مطالعه: 2 دقیقه, 51 ثانیه

سایت نیازمندی ایران کارخانه از سال 1388 طرح ریزی و طراحی شد و فعالیت خود را به عنوان سایت جامع اطلاعات املاک صنعتی و ماشین آلات و خدمات حول آن شروع کرد.  اعضای دائمی سایت نیازمندی ایران کارخانه حدود 30/000 نفر می باشد. سایت نیازمندی ایران کارخانه سرعت ایندکس ایران کارخانه 3 ساعت می باشد.سایت نیازمندی ایران کارخانه

سایت نیازمندی ایران کارخانه از سال 1388 طرح ریزی و طراحی شد و فعالیت خود را به عنوان سایت جامع اطلاعات املاک صنعتی و ماشین آلات و خدمات حول آن شروع کرد. اعضای دائمی سایت نیازمندی ایران کارخانه حدود 30/000 نفر می باشد.

روزانه به صورت میانگین 3000 نفر از سایت نیازمندی ایران کارخانه بازدید می کنند. سایت نیازمندی ایران کارخانه محل تبلیغات صنعتگران و سرمایه گذاران و خدمات پیرامون آن می باشد. شما می توانید در سایت نیازمندی ایران کارخانه ثبت نام کنید و در حداقل زمان آگهی موردنظر خود را درج کنید. اگر شما یک تولید کننده یا فروشنده هستید می توانید از خدماتی چون آگهی و درج مقاله و درج فیلم و از اتاق گفتگو استفاده نمایید. حتی می توانید اتاق گفتگویی مخصوص کارتان بسازید و مدیریت کنید. سایت نیازمندی ایران کارخانه به دلیل سابقه طولانی و نحوه طراحی آن در سریع ترین زمان آگهی ما را به اطلاع بینندگان و جستجوگران گوگل می رساند. سرعت ایندکس سایت نیازمندی ایران کارخانه 3 ساعت می باشد. توجه کنید برای بیشتر دیده شدن و افزایش بازدید و فروش می توانید آگهی ویژه ثبت کنید یا هر یک از آگهی های قبلی را به ویژه تبدیل کنید .تعرفه آگهی های ویژه در بخش تعرفه درج شده است.اگر نیاز به تبلیغات تخصصی دارید می توانید با ما از طریق شماره 09132258738 تماس بگیرید. توجه نمایید جهت هرگونه خرید و فروش و عقد قرارداد کمال دقت را داشته باشید و همه جوابن کار را بسنجید. سایت نیازمندی ایران کارخانه هیچ مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات و اشخاص ندارد .

سایت نیازمندی ایران کارخانه صرفا یک سایت تبلیغاتی در جهت کمک به افزایش فروش و معرفی صنعت و معدن و خدمات جانبی آن است. اگر شما صنعتگر هستید و فیلم های تبلیغاتی و فیلم های تولیدی دارید، خواشحال خواهیم شد فیلم و تیزر شما را به صورت رایگان پخش نماییم.

نحوه کار سایت نیازمندی ایران کارخانه

جهت ورود به سایت نیازمندی ایران کارخانه میوانید بار سرچ سایت www.iranfactory.com وارد صفحه اصلی سایت نیازمندی ایران کارخانه شده و مطابق تصویر بروی قسمت ورود/ثبت نام کلیک کنید و وارد صفحه جدید شوید.

نحوه ثبت نام سایت نیازمندی ایران کارخانه

برای ثبت نام در سایت نیازمندی ایران کارخانه می توانید مطابق تصویر زیر عمل کنید.

مزایای سایت نیازمندی ایران کارخانه

  • سایت نیازمندی ایران کارخانه به دلیل سابقه طولانی و نحوه طراحی آن در سریع ترین زمان آگهی شما را به اطلاع بینندگان و جستجو گران گوگل می رساند.
  • سایت نیازمندی ایران کارخانه سرعت ایندکس ایران کارخانه 3 ساعت می باشد.
  • سایت نیازمندی ایران کارخانه دارای بیش از ۲۵۰۰۰ کاربر صنعتی
  • سایت نیازمندی ایران کارخانه دارای سامانه پنل پیامکی می باشد که به صاحبان مشاغل کمک میکند تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن پیامک کسب و کار خود را به مخاطبین مد نظر ارسال نماید.
  • سایت نیازمندی ایران کارخانه برای مشترکین خود علاوه بر بارگزاری عکس قابلیت بارگزاری فیلم را فراهم نموده است.
  • سایت نیازمندی ایران کارخانه دارای بخش اتاق گفگتو می باشد که به راحتی می توانید با ضاحبان مشاغل گفتگو کزده و از تجربیات آنها استفاده کنید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

سایت نیازمندی ایران کارخانه در حال بروزرسانی می باشد.....

سایت نیازمندی ایران کارخانه- سایت نیازمندی- سایت ایران کارخانه- بهترین سایت نیازمندی- ایران کارخانه- درج آگهی ایران کارخانه- آگهی ایران کارخانه- ثبت آگهی در ایران کارخانه- سایت نیازمندی درج آگهی- درج آگهی- سایت تبلیغات رایگان- تبلیغات رایگان- تبلیغات رایگان ایران کارخانه- درج آگهی رایگاننظرات

loader

لطفا شکیبا باشید ...