خرید سنگ
to top

خط تولید با 100 میلیون

خط تولید با 100 میلیون

خط تولید با 100 میلیون - خط تولید 100 میلیونی - خطوط تولید 100 میلیونی - با 100 میلیون چه خطی میشه زد؟ - دستگاه تولیدی 100 میلیونی - کارگاه تولیدی با 100 میلیون ایجاد کارخانه با 100 میلیون- ایجاد کسب و کار با 100 میلیون- احداث کارخانه با 100 میلیون سهیم شو برای اطلاع از شرایط تماس بگیرید شرکت سهیم شو مبتکران پیشنهادات ویژه ای برای شما دارد شرکت سهیم شو به سه روش فعالیت می کند 1- ارائه طرح های تولیدی برای مشاغل خانگی 2-آموزش و ایجاد گروه های بازاریابی و فروش 3- مشارکت در ایجاد کارگاه های تولیدی 1- در بخش ارائه طرح های تولیدی برای مشاغل خانگی سعی شده یک مسیر تولیدی که همه مراحلش تست شده را پیشنهاد دهیم . مشاغلی چون بسته بندی و تولید انواع مواد کودی و معدنی و کاربردی . لیست این تولیدات در ادامه متن درجمی شود . در این بخش از همکاری با سهیم شو شما می توانید با سرمایه حداقلی 50 میلیونی تا 500 میلیونی فعالیت کنید . بهترین مزیت این بخش تضمین خرید و یا تولید کارمزدی در طول مدت دو سال است . شما با انتخاب یکی از روشهای بسته بندی یا تولیدی می توانید شروع به فعالیت کنید . توجه داشته باشید که این بخش خود اشتغالی بوده و جذب کارگر و اجاره محل سود شما را به حداقل خواهد رساند . پس بهتر است جا و کار از خودتان باشد . روش کار به این صورت است . محل اجرای طرح شامل مساحت و مشخصات و شهرتان با نام و نام خانوادگی و میزان سرمایه را به شماره 09198133353 پیامک کنید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت . 2- بخش آموزش بازاریابی و فروش برای تقویت فروش محصولات تولیدی و یا مشارکتی سهیم شو ایجاد شده است . شما در این بخش نیازی به سرمایه ندارید . با طی کردن دوره آموزشی می توانید درآمد ماهانه داشته باشید . روش کار به این صورت است . طی یک درخواست پیامکی به شماره 09198133353 اعلام آمادگی کنید و مشخصات شخصی و شهر اقامت و سوابق کاریتان را اعلام کنید . کارشناسان ما دوره آموزشی یک هفته ای را با شما آغاز می کنند و بعد از موفقیت در دوره آموزشی کار خود را شروع می کنید . برای دیدن شرایط کار و لیست محصولات کلیک کنید 3- در بخش مشارکت در تولید با سهیم شو می توانید از شرایط ویژه ای برخوردار شوید . اگر در حوزه ای ورشکست و یا بدهکار شدید - اگر کارگاهی دارید و سرمایه یا دانش فنی لازم را ندارید - اگر تولیدی دارید که قادر به مدیریت و ادامه کار آن نیستید - اگر تولیداتی دارید و نیاز به کمک در زمینه تبلیغات و فروش و بازاریابی دارید . اگر فروشنده و بازاریاب سهیم شو هستید و وارد دوره موفقیت در فروش شدید می توانید با سهیم شو مشارکت کنید . شرکت سهیم شو بعد از بررسی پیشنهاد کاری و مشارکتی به شما خواهد داد و در صورت موافقت در دوره های دو ساله همکاری ما شروع خواهد شد . برای شروع مرحله مشارکت اطلاعات شخصی و اطلاعات کامل محل و نوع تولیدی را برای ما ارسال کنید لطفا در همه زمینه ها با این شماره درتماس باشید 09198133353

قیمت خط تولید با 100 میلیون

100,000,000 تومان

آدرس

اصفهان


شماره آگهی: 47423

تماس
چت
پیامک

تاریخ ثبت: دوشنبه, 22 اردیبهشت 1399
تاریخ به روزرسانی: 8 ماه پیش

شماره همراه

09123327141

مشخصات آگهی دهنده:سوال های متداول خط تولید با 100 میلیون

چقدر پول برای ساخت یک کارخانه لازم است؟

هزینه کارخانه عبارت است از مجموع هزینه اولیه و سربار کارخانه که شامل مواد غیر مستقیم، نیروی کار غیرمستقیم و هزینه های غیرمستقیم کارخانه می شود. همچنین به عنوان هزینه کار، هزینه ساخت یا هزینه تولید شناخته می شود.

شروع یک تجارت کارخانه ای ممکن است نیاز به خرید برخی تجهیزات داشته باشد، چه برای تولید محصول یا بسته بندی کالا، یا تجهیزات مورد نیاز در دفتر کار.

تفاوت شرایط بازار می تواند باعث شود هزینه ها به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

ساده ترین چیزها برای ساخت کدامند؟

موارد زیر میتوانند محصولات عالی برای کسب و کارهای تولیدی کوچک باشند

  • تولید کود

  • نجاری

  • تولید روغن زیتون

  • تولید خوشبو کننده هوا

  • تولید کننده چرم

همچنین می توانید از طرح های اشتغال زایی 100 میلیونی با سهیم شو برای راه اندازی کسب کار خانگی با سرمایه کم استفاده کنید.

دریافت مشاوره در زمینه املاک صنعتی
مشاوره املاک صنعتی
loader

لطفا شکیبا باشید ...