to top

فروش دستگاه کرایولیپولیز

فروش دستگاه کرایولیپولیز

فروش دستگاه کرایولیپولیز_خرید دستگاه کرایولیپولیز_قیمت دستگاه کرایولیپولیز_بهترین دستگاه کرایولیپولیز_تعمیر دستگاه کرایولیپولیز

کارشناسان تغذیه، رژیم درمانی و لاغری را همراه با دستگاه کرایولیپولیز انجام دهید

کرایولیپولیز روشی است که برای لاغری موضعی توسط FDA تایید شده است و بسیار بی‌خطر است که در بعضی از مراکز لاغری توسط متخصص تغذیه انجام می‌گیرد. در روش کرایولیپولیز برای از بین بردن سلول‌های چربی از دمای انجماد استفاده می‌کنند. در این روش، سرما به جز سلول‌های چربی به سلول‌های دیگر آسیب نمی‌رساند، بنابراین به پوست یا بافت زیرین پوست صدمه ای نمی‌رسد. سلول‌های یخ زده به مرور کوچک می‌شوند و طی مدت چند ماه از طریق کبد از بدن دفع می‌شوند. از آنجایی که سلولهای چربی مجددا تولید نمی شوند، می توان انتظار داشت که سایز کاهش یافته بدن و لاغری موضعی در ناحیه تحت درمان، برای همیشه برای فرد بماند. این روش به ویژه برای برآمدگی چربی در شکم فوقانی و تحتانی، نواحی پهلو (دستگیره های عشق)، بازوها و ران های داخلی و خارجی موثر است.

شرکت فانو فامیلی با بیش از ده سال سابقه در زمینه واردات ، خدمات پس از فروش و همچنین تعمیرات دستگاه های کرایولیپولیز ارایه کننده انواع دستگاه کرایولیپولیز دو و تک هندپیس بکو می‌باشد. با تهیه دستگاه کرایولیپولیز از تخفیف دایمی پد کرایولیپولیز برخوردار خواهید بود.

دستگاه دارای دو هندپیس کاربردی 150 و 200 میلیمتری می‌باشد. این دستگاه توانایی ایجاد سرما تا منفی 10 درجه سانتیگرداد و مکش 80 کیلو پاسکال و توان 800 وات است.

دستگاه کرایولیپولیز را با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش تهیه کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع دستگاه لاغری و زیبایی ، انواع هندپیس کرایولیپولیز و انواع پدهای کرایولیپولیز با ما تماس بگیرید:

0922-603-6519


قیمت فروش دستگاه کرایولیپولیز

70,000,000 تومان

آدرس

میدان المپیک خیابان مرادی۲۹


شماره آگهی: 69559

تماس
چت
پیامک

تاریخ ثبت: پنجشنبه, 21 مهر 1401
تاریخ به روزرسانی: 4 روز پیش

شماره همراه

09226036519

مشخصات آگهی دهنده:دریافت مشاوره در زمینه متفرقه
مشاوره متفرقه
loader

لطفا شکیبا باشید ...