خرید سنگ
to top

سوالات متداول در مورد ایران کارخانه

فروش کارخانه , خرید کارخانه , املاک صنعتی , فروش سوله , خرید سوله , فروش کارگاه , تبلیغات صنعتی

فروش کارخانه , خرید کارخانه , املاک صنعتی , فروش سوله , خرید سوله , فروش کارگاه , تبلیغات صنعتی

سوالات متداول در مورد سایت تبلیغات صنعتی ایران کارخانه

1- چگونه وارد سایت شوم ؟
در ورژن جدید ایران کارخانه یوزر شما همان شماره موبایلی هست که در ورژن قبلی استفاده کرده اید . با وارد نمودن شماره موبایل در قسمت موبایل و با نوشتن گذرواژه می توانید وارد پنل کاربری خود شوید

2- گدرواژه ام را فراموش کرده ام . چه کار کنم؟
وقتی گذر واژه را به خاطر ندارید . می توانید در قسمت زیرین بخش ورود بر روی گذرواژه خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید . وارد سفحه جدیدی می شوید و با وارد نمودن شماره موبایل .یک رمز جدید بسازید
3- پیام تایید شماره موبایل چیست؟
در ورژن جدید یوزرها بر اساس شماره موبایل طراحی شده است . و جهت جلوگیری از ایجاد مزاحمت ها و ثبت آگهی و فعالیت در ایران کارخانه با شماره دیگران .حتما باید شماره موبایل شما تایید شود . با وارد نمودن شماره موبایل و کلیک بر روی دکمه ارسال کد . کدی برای شما ارسال شده و با وارد نمودن آن شماره موبایل شما تایید خواهد شد . از این به بعد شما به همه آگهی ها و فعالیت های سایت که با این شماره ثبت شده است دسترسی دارید .

4- برای ثبت آگهی رایگان چکار کنم؟

بعد از انجام ثبت نام و پیام تأیید شماره موبایل، مجددأ وارد صفحه اصلی سایت ایران کارخانه شوید و از منو بالای صفحه گزینه ثبت جدید را انتخاب کنید. از منوی باز شده می توانید برحسب اطلاعات آگهی خودتان گزینه های مختلف ثبت را انتخاب کنید.بطور مثال اگر برای محصول مورد نظرتان فیلم در اختیار دارید، روی قسمت ثبت فیلم کلیک کنید. یا اگر عکس دارید روی قسمت اضافه کردن آگهی را انتخاب کنید.

5- نحوه ویژه شدن آگهی چگونه است؟

بعد از ثبت آگهی، میتوانید آگهی خود را از قسمت پروفایل شخصیتان مشاهده کنید. در صفحه اگهی شما تمامی اطلاعات آگهی قابل مشاهده می باشد. یکی از گزینه های موجود در صفحه آگهیتان گزینه ویژه کردن آگهیست که با کلیک برروی این گزینه وارد مرحله خرید پاور و ویژه شدن آگهی می شوید. با انتخاب تعداد پاور و کلیک بروی گزینه پرداخت، می توانید آگهی خود را ویژه نمایید.

6- هر پاور در مراحل ویژه شدن آگهی به چه معناست؟

هر پاور معادل با 500 بازدید از آگهی شماست. یعنی با خرید هر پاور آگهی شما ویژه شده و تا زمانی که به تعداد بازدید مدنظر برسد ویژه خواهد ماند.

7- بخش تبلیغات جادویی سایت چه مزایایی برای آگهی ها دارد؟

با استفاده از بخش تبلیغات جادویی می توانید بدون هزینه و خرید پاور ازسایت، بازدید آگهی خود را بشدت بالا ببرید و بصورت رایگان آگهی خود را ویژه کنید. برای استفاده از قابلیت های بخش تبلیغات جادویی از قسمت منو وارد این بخش شوید و طبق توضیحات داده شده اقدام به ویژه کردن آگهی خود نمایید.

8- اشتراک آگهی نامحدود سایت چیست؟

در طرح اشتراک آگهی نامحدود شما با پرداخت مبلغ اشتراک 250 هزار تومان می توانید در طول مدت اشتراک بصورت نامحدود برای پشتیبان سایت آگهی ارسال کنید و از بازخورد بالای این طرح در شغل خود بهره مند شوید. در این طرح علاوه بر امکان ثبت نامحدود آگهی، دو آگهی ویژه رایگان برای شما به ثبت خواهد رسید.

9- چگونه مشاور سایت شوم؟

اگر در زمینه کاری خود مهارت دارید و صاحب نظر هستید، میتوانید با ما از طریق کانال های ارتباطی در میان بگذارید و یکی از مشاورین سایت ما شوید. با این کار مشاغل نوپا برای مشاوره، خرید ماشین آلات و سایر زمینه ها با شما در تماس خواهند بود. این فرآیند هم به ارتقاء جایگاه فعالیت شما و معرفی شغل یا تولیدات شما کمک خواهد کرد و هم به فروش بیشتر محصولات طرفین خواهد انجامید.

10- برای فروش کارخانه خودم چگونه در سایت اقدام کنم؟

علاوه بر اینکه می توانید در سایت ما کارخانه خود را تبلیغ کرده و برای فروش کارخانتان آگهی بگذارید. می توانید با شماره تماس پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید و با مشاوران متخصص فروش کارخانه در مورد فروش آن مشورت کرده و از نظرات ایشان جهت حصول نتیجه هرچه بهتر و سریعتر استفاده کنید.

فروش کارخانه , خرید کارخانه , املاک صنعتی , فروش سوله , خرید سوله , فروش کارگاه , تبلیغات صنعتی
loader

لطفا شکیبا باشید ...