to top

افزایش بازدید آگهی ها

به صفحه افزایش بازدید خوش آمدید


شماره آگهی خود را جهت گرفتن پاور در فیلد زیر وارد کنید

برای آگهی جادویی باید وارد سایت شوید


افزایش بازدید آگهی با تبلیغات جادویی چگونه است؟

متخصصین سایت ایران کارخانه در تلاش هستند مخاطب و بازدید کننده بیشتری برای آگهی های شما جذب کنند . در این راستا همه موارد لازم برای بهتر دیده شدن و بیشتر کردن امکانات سایت را انجام دادند . اصول سئو در سایت رعایت شده و بیش از 80 درصد ورودی سایت از طریق گوگل می باشد . ولی این موارد به نظر ما کافی نیست .در این جهت اقدام به ایجاد راهکار جدیدی کردیم تا آگهی ها بیشتر دیده شده و مخاطب بیشتری را آگاه کنیم

به این منظور بخشی را ایجاد کردیم بنام افزایش بازدید آگهی ها با تبلیغات جادویی

افزایش بازدید آگهی ها چیست ؟

سایت ایران کارخانه دارای 50/000 عضو دایمی و در حدود 150/000 مخاطب ورودی از گوگل می باشد . همه این کاربران برای موضوعاتی که جستجو کرده اند به سایت هدایت می شوند و قسمتی از اعضا برای تبلیغات تولیدات و کسب و کار و خدماتشان به سایت مراجعه کرده و با درج آگهی و فیلم و مقاله و تاسیس اتاق گفتگو تبلیغ می کنند. در هر صورتی که در سایت فعال باشند از بخش بزرگی از اطلاعات و تبلیغات داخل سایت مطلع نمی شوند . ما برای مطلع کردن همه اعضا روشهایی ابداع کردیم . آگهی های ویژه ای ایجاد کردیم تا بتوانند سایر کاربران را مطلع کرده و افزایش فروش داشته باشند . بخش ویژه و خرید پاور برای اکثر کاربران یا ممکن نیست یا به دلایلی مایل به هزینه کردن در این بخش نیستند . متذکر شوم که هر کاربر می تواند با خرید هر پاور آگهی خود را به صورت ویژه در همه صفحات سایت به اندازه بازدید 500 نفر نمایش دهد . ما امکانی ایجاد کردیم که همه کاربران و اعضا بتوانند به صورت رایگان آگهی خود را ویژه کنند . اگر مایل به هزینه کردن نیستید و به هر دلیلی قادر به صرف هزینه های تبلیغاتی نیستید می توانید از این بخش برای تبلیغات و بازدید بیشتر استفاده کنید . در این بخش با شروع روند انجام تبلیغات جادویی .شما در یک روند کاملا اتوماتیک از سایر آگهی های ویژه کاربران بازدید می کنید و این اشتراک گذاری امتیازاتی برای شما خواهد داشت .در ادامه نحوه عمل و شروع تبلیغات جادویی توضیح داده خواهد شد .

آموزش افزایش بازدید آگهی با تبلیغات جادویی

برای شروع باید وارد سایت ایران کارخانه شوید و عضو سایت باشید. برای عضویت کلیک کنید. عضو شده و آگهی خود را ثبت کنید . شماره آگهی خود را در قسمت شماره آگهی بنویسید و دکمه بررسی آگهی و شروع بازدید را کلیک کنید .صفحه ای برای شما باز خواهد شد که به صورت اتوماتیک از سایر آگهی های ویژه بازدید خواهید کرد .شمارشگر بازدید که تمام شد آگهی بعدی نمایش داده خواهد شد . شما به اذای بازدید هر آگهی سه امتیاز بازدید دریافت خواهید کرد و به محض اولین بازدید که انجام دهید .آگهی شما به صورت ویژه بین سایر آگهی های ویژه نمایش داده خواهد شد . هر چقدر بیشتر بازدید کنید سه برابر بیشتر امتیاز دریافت خواهید کرد .اگر سازنده و فروشنده و ارائه دهنده خدمات هستید می توانید چندین آگهی درج کنید و همه آنها را در بخش افزایش بازدید قرار دهید . همه آن آگهی ها به قسمت ویژه منتقل خواهند شد . توجه داشته باشید . به محض اتمام بازدید های کسب شده .آگهی شما به آگهی معمولی تبدیل خواهد شد. آموزش مرحله به مرحله را می توانید در مقاله تبلیغات جادویی ایران کارخانه دنبال کنید.

مزایای افزایش بازدید آگهی با تبلیغات جادویی ایران کارخانه چیست؟

 1. هر آگهی که در تبلیغات جادویی به کار رود از آگهی معمولی به ویژه تبدیل می شود
 2. آگهی شما در همه صفحات نمایش داده می شود
 3. در جستجوهای داخل سایت جزو اولین نتایج جستجو نمایش داده می شود
 4. آگهی های بخش تبلیغات ویژه زودتر از بقیه آگهی ها توسط گوگل ایندکس می شود
 5. آگهی های بخش جادویی بازدید بیشتری خواهند داشت
 6. آگهی های بخش جادویی با آگهی های ویژه پولی بدونه پرداخت هیچ هزینه ای رقابت خواهند کرد
 7. آگهی های جادویی تماس و مشتری بیشتری خواهند داشت
 8. آگهی های جادویی کارایی بیشتری برای جلب توجه خریداران دارند
 9. با تبلیغات جادویی سایر کاربران سایت را از خدمات خود مطلع می کنید
 10. آمار بازدید و کلیک آگهی شما به شما نمایش داده خواهد شد
 11. با تبلیغات ویژه به صفحه اول گوگل خواهید رفت
 12. تبلیغات جادویی رایگان است

افزایش فروش از طریق تبلیغات جادویی

همانطور که پیش تر گفته شد در بخش تبلیغات جادویی این امکان برایتان فراهم شده که بتوانید بصورت رایگان آگهی خود را ویژه کنید. باین صورت که شما در یک روند کاملأ اتوماتیک از سایر آگهی های ویژه کاربران بازدید می کنید و این اشتراک گذاری امتیازاتی برای شما خواهد داشت. شما با بازدید از آگهی های پاور دار هم میزان بازدید آگهی های ویژه سایر اعضاء را بالا می بردید و باعث دیده شدن آگهی آنها می شوید و هم بصورت رایگان بازدید کننده دریافت می کنید که منجر به افزایش فروش محصولات شما می شود و در یک توصیف کلی از فرآیند بخش تبلیغات جادویی باید گفت: آگهی شما شامل " افزایش 3 برابری بازدید در لحظه می شود." و این یک مزیت عالی برای دیده شدن رایگان تبلیغات شماست. فقط کافی است که وارد بخش تبلبغات جادویی شوید و استارت بازدید را بزنید تا با این کار به درآمدزایی بالاتر برسید. مسلمأ افزایش بازدید تبلیغات شما منجر به افزایش فروش و درآمدزایی بالاتر شما می شود.

loader

لطفا شکیبا باشید ...